Wytwórnie i Sklepy

Korzystne OC. Optima Wrocław

Korzystne OC. Optima Wrocław
Korzystne OC. Optima Wrocław

Ci z nas co nie chcą marnować czasu na odwiedziny u pośrednika ubezpieczeniowego, posiadają możliwość wykupienia polis dla swoich aut w Internecie. Dostępne jest tam wiele opcji między innymi ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej zwane skrótowo OC, Autocasco zwane AC, NNW - następstwa nieszczęśliwych wypadków a także assistance. Przed zakupem musimy sprawdzić propozycje co najmniej kilku ubezpieczycieli – ubezpieczenia nie mają jednakowych warunków ogólnych OWU, a każde towarzystwo ubezpieczeniowe może mieć inne. W innym zakresie mogą być też zawierane ubezpieczenia AC i Assistance.

Jeśli zamierzasz wykupić właśnie takie ubezpieczenia dodatkowe, powinieneś po wyborze wejść na stronę internetową firmy ubezpieczeniowej i szczegołowo przeczytać wszystkie punkty jakie zawiera umowa. Nieopłacalnym jest korzystanie z pośredników gdy pragniemy nabyć polisę OC w korzystnej cenie, ponieważ sporą część ceny pochłonie pośrednictwo,którego wcale nie potrzebujemy – sami umiemy zapoznać się z ofertą danego towarzystwa ubezpieczeniowego. Pośrednicy w internecie to tak zwane multiagencje, w których można prosto skonfrontować ze sobą całą grupę ofert. Jest to pewne udogodnienie, ale najprawdopodobniej ich usługa polegać będzie na uzyskaniu jak najwyższej prowizji naszym kosztem.

Gdy znajdziemy konkretny wariant ubezpieczenia auta, musimy wypełnić formularz znajdujący się na stronie firmy ubezpieczeniowej. Podajemy tam potrzebne do polisy informacje, czyli dane samochodu, szczegóły o właścicielu i kierowcach, itp. Już 10% OC nabywanych jest przez internet. Niższe koszty prowadzenia firmy w Internecie nieubłaganie wypierają zwykłych agentów posiadających swoje biura w mieście. Za niskimi kosztami idą w parze i niższe ceny. Dzięki temu polisy direct są najczęściej najtańszym z produktów towarzystw ubezpieczeniowych.

575115015
9661512730
020539083
ul. Szewska 3/8 50-053 Wrocław
  • Korzystne OC. Optima Wrocław
  • Korzystne OC. Optima Wrocław
  • Korzystne OC. Optima Wrocław
  • Korzystne OC. Optima Wrocław
  • Korzystne OC. Optima Wrocław
  • Korzystne OC. Optima Wrocław