Suszarki do rąk Merida

logo-meridaFirma Merida powstała w 1992 roku i swoją siedzibę miała we Wrocławiu. W szybkim czasie zyskała stałych klientów poprzez sprzedaż wysyłkową. Dzięki takiemu działaniu w niedługim czasie udało się otworzyć kilka filii w innych częściach kraju, a rok później zdobyć rynek zagraniczny. W pierwszej kolejności przedsiębiorstwo poszukiwało klientów w Czechach, potem przyszła kolej na Węgry i Rosję. Obecnie jest to znana firma, która oferuje produkty wysokiej jakości, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

suszarka-do-rak-meridaSuszarki do rąk Merida są obecnie dostępne w wielu wersjach, o różnym kształcie i kolorze. Do wyboru klasyczna biel, matowe odcienie bieli z dodatkami np. błękitu lub stal, która nadaje każdej łazience niebywałej czystości i chłodu. Wszystkie suszarki mają opływowe kształty, które idealnie wpasowują się do każdej łazienki, dzięki czemu zyskujemy nie tylko praktyczny produkt, ale również elegancję i klasę, która nadaje modny i nowoczesny design.

Suszarki do rąk marki Merida są elektryczne i w szybkim czasie osuszają dłonie, a niektóre pozwalają nawet osuszać twarz, dzięki nowoczesnej technologii. Tego rodzaju suszarki idealnie się nadają do toalet o dużym natężeniu ruchu, ponieważ są bardzo wydajne. Czas suszenia to kilkadziesiąt sekund, a możliwość bezdotykowego osuszenia dłoni jest bardzo dużym komfortem, szczególnie w miejscach publicznych. Nowoczesny design oraz praktyczność to cechy produktów Merida, które z każdym rokiem wprowadzają na nasz rynek nowe i niezwykle przydatne produkty do naszych łazienek czy publicznych toalet.

suszarka do rąk

suszarka do rąk

Ceny suszarek tej firmy zaczynają się od 375 złotych, dzięki czemu są dostępne również dla osób, które poszukują tańszych produktów do wyposażenia toalety. Proste z plastikową obudową stanowią klasyczny dodatek do tradycyjnych ubikacji publicznych. Tańsze suszarki mają nieco dłuższy czas suszenia i są mniej wydajne od droższych i lepszych modeli. Niektóre potrzebują około 39 sekund na wysuszenie rąk, według danych podawanych na stronie producenta.

Suszarki o bardzo nowoczesnym wyglądzie, wykonane ze stali nierdzewnej mają wyjątkowe kształty, a ich funkcjonalność jest o wiele wyższa niż modeli z niższej półki. Cen najlepszych modeli to prawie 1200 złotych, jednak w parze z ceną idzie dużo wyższa jakość i ekstrawagancja. Czas suszenia wynosi 29 sekund, a prędkość powietrza jest o 10 a nawet o 30 kilometrów większa niż w przypadku suszarek o najniższej cenie. Dodatkowym atutem jest możliwość suszenia twarzy co jest w tym zakresie sporą nowością. Wygląd zewnętrzny najdroższych modeli idealnie się wkomponuje w elegancki wystrój firmy czy innej instytucji, która ceni nie tylko wydajność, ale również ekskluzywność w każdym calu.

Suszarki tej firmy są niezwykle efektowne i pozwalają na uzyskanie niezwykłego wyglądu każdej toalety. Odpowiednio dopasowana do wyglądu jest bardzo praktycznym urządzeniem, które jest niezbędne w każdej publicznej toalecie. Dzięki takiemu urządzeniu można zrezygnować z papierowych ręczników, które nie tylko wymagają ciągłego uzupełniania, ale również bardzo często lądują na podłodze toalety zamiast w koszu na śmieci. To powoduje, że publiczna toaleta wymaga ciągłego czyszczenia i sprzątania, a odwiedzający trafiają na brzydki wygląd i brak estetyki. Każda szanująca się firma, market czy galeria ma w swoich toaletach zamontowane elektryczne suszarki, które pozwalają na bezproblemowe i bezdotykowe osuszenie dłoni. Takie rozwiązanie jest korzystne zarówno dla odwiedzających toalety jak i właścicieli, którzy są zobowiązani do utrzymania należytego porządku.

Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.
Both comments and trackbacks are currently closed.