Meble Drzazga – Kuchnie na wymiar

Meble Drzazga – Kuchnie na wymiar
Świeczki Nazwa: Meble Drzazga – Kuchnie na wymiar
Świeczki Kategoria:
Świeczki Opis:

Firma Meble Drzazga dzięki 30 letniemu doświadczeniu na rynku oferuje najwyższej jakości materiały do wyposażenia wnętrz. Zakład oferuje meble na wymiar np. meble łazienkowe, kuchenne, biurowe czy też garderoby, różne rodzaje zabudowy oraz szafy na wymiar. Ponadto firma jest w stanie dać gwarancje w postaci realizacji w jak najkrótszym czasie, podkreślając przy tym pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego klienta i zlecenia. Meble Drzazga służbą fachowością i dobrą radą, w razie jakiś pytań chętnie na nie odpowiemy. Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduję się we Wrocławiu, jednak jesteśmy w stanie na realizacje zleceń w innych miastach w Polsce.

Wśród zaprezentowanych przez naszą firmę mebli pod zabudowę można wybrać różnego rodzaju fronty, blaty, szafy czy też inne elementy wyposażenia wnętrz, które udekorują waszą kuchnie bądź meble na wymiar. Wykonamy projekt, wymierzymy i doradzimy najlepsze rozwiązania oraz zamontujemy wszystkie elementy wyposażenia i wykonany meble kuchenne na wymiar taki jaki Państwo sobie zażyczą. Ponadto stworzymy meble do łazienki, biura, salonu czy też do jadalni.

Przebieg naszej pracy zaczyna się od pomiarów. Nasi pracownicy zaproponują najlepsza rozwiązania i tym samym omówią wszystkie dylematy związane z umiejscowieniem mebli. Pierwszym etapem jest wykonanie projektu. W oparciu o sugestie i pomysły nasi architekci zaproponują projekt wraz z wizualizacją w 3D, która znacznie ułatwi Państwu podjęcie decyzji. Kolejnym obowiązkiem jest zatwierdzenie projektu i zawarcie umowy. Po podpisaniu finalny proces to realizacja projektu. Nasza fachowa grupa montażystów zamontuje Państwu meble.

Świeczki Telefon: 606827777
Świeczki NIP: 7471695643
Świeczki REGON: 022084741
Świeczki Adres: ul. Karmelkowa 66 52-319 Wrocław