Senator

Senator
Świeczki Nazwa: Senator
Świeczki Kategoria:
Świeczki Opis:

Senator to firma z 27-letnią tradycją, która ma do zaoferowania Państwu wszystkie rodzaje szaf przesuwanych, szafy z drzwiami, narożne, garderoby, zabudowy wnęk. Możecie również Państwo zamówić meble, a my postaramy się o całą resztę – wykonamy bezpłatny projekt, zmierzymy pomieszczenie i dokonamy jego wyceny. Dokonamy zabudowy wnęk w Państwa domu wedle życzenia, idealnie zabudujemy np. kuchnię albo garderobę i wyposażymy w najnowszy system drzwi przesuwanych. Możemy również wykonać szafy skośne, jeśli posiadacie Państwo poddasze i chcielibyście je dobrze zagospodarować.

Wykonujemy zabudowy w taki sposób, żeby wykorzystać dostępną przestrzeń w Państwa domu i równocześnie dbamy o funkcjonalność i estetykę pomieszczenia. Nasza oferta ma szeroki zasięg, gdyż projekty wykonujemy i realizujemy w mieszkaniach, domach i różnych budynkach użyteczności publicznej, np. w szkołach, przedszkolach, szpitalach, hotelach, obiektach biurowych i innych.

Oferujemy 7 lat gwarancji na system drzwi przesuwanych. Możecie się Państwo czuć z nami bezpiecznie i pewnie. Zaufanie klientów potwierdzamy codzienną pracą. Nasi specjaliście z wieloletnim doświadczeniem są do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do współpracy i kontaktu internetowego, telefonicznego lub bezpośredniego w siedzibie firmy.

Świeczki Strona Firmowa: https://www.senator.wroc.pl/
Świeczki Telefon: 713739171
Świeczki NIP: 8981027148
Świeczki REGON: 930210370
Świeczki Adres: ul. Jerzmanowska 4C 54-519 Wrocław
  • Senator
  • Senator
  • Senator
  • Senator