Firma Swan-Klim Wrocław

Firma Swan-Klim Wrocław
Świeczki Nazwa:
Firma Swan-Klim Wrocław
Świeczki Kategoria:
Świeczki Opis:

Swan-Klim jest specjalistyczną firmą zajmującą się instalacjami klimatyzacyjno-wentylacyjnymi od momentu ich zaprojektowania, aż po montaż. Wszystkie usługi świadczone przez doświadczoną kadrę pracowników firmy, cechują się spełnianiem wysokich standardów i norm krajowych oraz unijnych, dzięki czemu instytucje, przedsiębiorstwa, ale i domy prywatne, w których Swan-Klim prowadzi instalacje, mają pewność najlepszej jakości wykonanej dla nich realizacji.

Montaż klimatyzacji Wrocław

Specjaliści Swan-Klim sporządzają projekty budowlane, zajmują się opracowywaniem dokumentacji wykonawczej i powykonawczej projektów i pomagają w uzyskiwaniu certyfikatów energetycznych.

W ramach oferty proponują też kompletną dostawę i montaż całego systemu klimatyzacji czy wentylacji, ale i instalacji chłodniczych, sanitarnych i związanych z nowymi technologiami. Dodatkowo firma prowadzi nadzór inwestorski i świadczy porady z zakresu technicznej obsługi urządzeń wentylacyjnych, tak by klienci w pełni rozumieli ich działanie i bez problemu sami uruchamiali systemy.

Swan-Klim

Świeczki Strona Firmowa:
Świeczki Telefon:
880515087
Świeczki NIP:
8842510102
Świeczki REGON:
021324284
Świeczki Adres:
ul. Pełczyńska 4 50-950 Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *