Cięcie laserem Wrocław – oferta P.G. GROUP Sp. z o.o.

Cięcie laserem Wrocław – oferta P.G. GROUP Sp. z o.o.
Świeczki Kategoria:
Świeczki Opis:

Spółka P.G. Group specjalizuje się w wyrobie profesjonalnych produktów przemysłowych opartych na bazie stali oraz akcesoriów wykończeniowych i budowlanych na tym samym materiale. W zakładach firmy wykonuje się od lat profesjonalną obróbkę stali i metali nieżelaznych, dzięki którym klienci mają zapewnioną pełną gamę produktów o najwyższej jakości i drobiazgowej precyzji wykonania.

Cięcie laserem Wrocław fot.1

Działalność P.G. Group opiera się na takich filarach, jak nieustanne podnoszenie poziomu jakości i zadowolenia klienta, doskonalenie procesów produkcyjnych i wydajności oraz utrzymywanie bezpiecznego środowiska pracy.

Cięcie laserem Wrocław fot.2

Firma posiada własne linie produkcyjne do wytwarzania blachodachówek i trapezów, a jej pozycja lidera w sprzedaży pokryć dachowych i elewacyjnych na terenie całego Dolnego Śląska jest dzisiaj ugruntowana i niedościgniona. Poza sprzedaż profili konstrukcyjnych, dachówek i elementów elewacji wykonywanych ze stali, firma świadczy też usługi wykrawania elementów w stali oraz jej obróbki zgodnie z projektem.

P.G. GROUP Sp. z o.o.

Świeczki Strona Firmowa:
Świeczki Telefon:
713169301
Świeczki NIP:
8961302657
Świeczki REGON:
932645847
Świeczki Adres:
Nowa Wieś Wrocławska ul. Relaksowa 41 55-080 Kąty Wrocławskie
  • Cięcie laserem Wrocław – oferta P.G. GROUP Sp. z o.o.
  • Cięcie laserem Wrocław – oferta P.G. GROUP Sp. z o.o.