Pompy membranowe w ofercie sklepu Kielo.pl

Pompy membranowe w ofercie sklepu Kielo.pl
Świeczki Kategoria
Świeczki Opis

Kielo.pl proponuje szeroką gamę produktów dla przemysłu chemicznego, do uzdatniania wody, dla galwanotechniki i nie tylko. Głównymi oferowanymi produktami są węże techniczne, zestawy dozujące, armatury do pomp, przepływomierze i wszelkiego rodzaju pompy.

Pompa membranowa

Pompy membranowe z oferty sklepu Kielo.pl fot.1

Do najpopularniejszych należą pompy do kwasów, do oleju, do zasad, a także pompy ręczne, pompy perystaltyczne, membranowe, śrubowe, oraz pompy beczkowe, dozujące i wirowe. Wszystkie produkty pochodzą od sprawdzonych, autoryzowanych dostawców. Kielo.pl jest także producentem akcesoriów do oferowanych pomp.

Pompa membranowa

Pompy membranowe z oferty sklepu Kielo.pl fot.2

W ofercie posiada między innymi elementy ze stali kwasoodpornej, z armatury, z tworzyw sztucznych, lance ssące pasujące do pomp dozujących, redukcje i tuleje, a także mobilne zbiorniki pasujące zarówno do pomp dozujących i jak i beczkowych. Poza produktami wysokiej jakości, firma oferuje także wsparcie techniczne oraz serwisowe. Kompleksowa opieka pozwala na pełne korzystanie z urządzeń, a także wsparcie w zakresie wyboru najbardziej optymalnej pompy.

Kielo Systemy Pompowe

Świeczki Strona Firmowa
Świeczki Telefon
756409002
Świeczki NIP
7352858145
Świeczki REGON
122961742
Świeczki Adres
ul. Kokoszków 24A 34-400 Nowy Targ
  • Pompy membranowe w ofercie sklepu Kielo.pl
  • Pompy membranowe w ofercie sklepu Kielo.pl